Ana sayfa

Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd

şirket Profili
2014 yılında Genel Müdür Sayın Andy Sun tarafından tekstil sektöründe 10 yıldan fazla süredir edindiği zengin deneyim ve derin bilgi birikiminin ardından, Şangay'da kurulan Genel Merkez ve Pazarlama Merkezi ile birlikte Shanghai Uneed Textile Co. , konfeksiyon endüstrisi için çeşitli orta ve yüksek dereceli Konfeksiyon Aksesuarları, maske ve ıslak mendil endüstrisi için Spunlace Nonwoven, sağlık ve tıp endüstrisi için Spun Melt Nonwoven, Shanghai, Jiangsu'da 8 üretim üssü tarafından desteklenmeye odaklanmıştır. ve Zhejiang İlleri.

Konfeksiyon Aksesuarları, Spunlace Nonwoven ve Spun Melt Nonwoven ürünlerindeki kapsamlı avantajlar sayesinde, şirketimiz Şangay merkezimizde 3 iş bölümü kurmuştur: Konfeksiyon Aksesuarları İş Bölümü, Spunlace Nonwoven İş Bölümü ve Spun Erime Nonwoven İş Bölümü.

Konfeksiyon Aksesuar Ürünleri :

Biz hizmet veren "One-Stop" konfeksiyon aksesuarları konusunda uzmanlaşmış

konfeksiyon endüstrisi için, dokuma ve dokumasız erimiş astar, gömlek astarı, saç astarı, at kılı astarı, nakış astarı astarı, kravat astarı, kapak astarı, omuz yastıkları, kol başı, yaka keçesi altında, alttan astar, omuz astarı, omuz baş kısmı pamuk, göğüs tuval, bantlar, sıcak eritilmiş ağ ve film, suda çözünür dokuma olmayan kumaş ve film, cebe dokunma ve diğer küçük aksesuarlar.

“UNEED” markamız, yerli ve dünyaca ünlü giyim markaları ve tüccarları tarafından iyi bilinmektedir ve konfeksiyon aksesuarları alanında iyi bir üne sahiptir. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi, Avrupa ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya'daki dünyaca ünlü giysi üreticileri tarafından tanındı, güvenildi ve benimsendi.

Tüm konfeksiyon aksesuarları ürünlerimiz OEKO-TEX ve SGS Certificat ion ürününü elde etmiş, ayrıca konfeksiyon endüstrisi için tüketici sonrası atık plastik şişelerden geri dönüştürülmüş elyaflarla dolgu malzemeleri ve dolgu ürünleri sağlamak için GRS (Global Geri Dönüşüm Standardı) Sertifikası almıştır.

Spunlace N onwoven ın Bölümü :

Yüz maskesi ve mendil endüstrisi, Tencel, Cupro, Bambu Elyafı, Bambu Kömürü, Binchotan, Muz Elyafı, Yosun Elyafı, Doğal Pamuk, Organik Pamuk, Aloe, Grafit ve Viskon gibi malzemeler için yüksek kaliteli spunlace nonwoven ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz Polyester, vb. Üretim üssümüz Almanya ve Fransa'dan ithal edilen çapraz döşeme için 8 uluslararası üretim hattına ve 6 paralel üretim hattına sahiptir.

Şirketimiz tarafından üretilen ve satılan spunlace olmayan dokuma kumaşlar yumuşak handfeel, pürüzsüz yüzey, tüylülük ve iyi nem emme özelliğine sahiptir. Güzellik ve temizlik alanlarındaki yoğun kullanımın yanı sıra, endüstriyel filtreleme, tıp, sağlık ve diğer alanlarda da büyük bir popülariteye sahiptirler. Ürünler nefes alabilir, yumuşak, hafif, toksik olmayan, antibakteriyel, çevre dostu vb. Olup, bir çok uygulamada yaygın olarak kullanılır ve yüzlerce çeşitte, çoğunlukla sentetik deri kumaşlar (giysi için temel materyal) olarak üretilir. deri, top deri, ayakkabı malzemesi substratı), yeni nesil tıbbi koruyucu ürünler (cerrahi önlük, koruyucu giysi), örgü ve paralel sıhhi ürünler (maske tabakaları, ıslak mendiller, havlu ruloları, gazlı bez tabakaları), ultra ince silme bezleri (için camlar, aletler vs.), filtre ürünleri, dekoratif kumaşlar vb.

Spun-Melt N onwoven ın Bölümü :

6 yerli ileri polipropilen filament eğrilerek bağlanmış nonwoven üretim hattı, birinci sınıf hijyenik malzemeler üreten 2 SXMS iki bileşenli nonwoven üretim hattının yanı sıra birinci sınıf hijyenik malzemeler üreten 16 birinci sınıf eritme hattı üretim hattına sahibiz. sınıf normal PP ve SS, SSS, SMS, SMMS, SMMMS, SSMMS dokuma olmayan kumaşları kapsayan, her biri% 100 yeni PP / PE yongaları ile üretilen, 100.000'den fazla yıllık kapasiteye sahip, çeşitli renklerde farklı özelliklere sahip dokunmamış kumaşları eritiyor + metrik ton dokunmamış kumaş.

Bu özel işlemi ayrıca hidrofilik, antistatik, alkolsüz, yağa dayanıklı ve diğer işlemler gibi dokusuz yüzeylere de uygulayabiliriz. İnce lifli dispersiyonlu, yumuşak dokunuşlu, mükemmel bariyer özelliğine sahip, düzgün bir şekilde yapılandırılmış olan eğrilmiş eriyik dokunmamış kumaşımız, izolasyon kıyafetleri, cerrahi önlükler, cerrahi yatak örtüleri, çocuk bezleri, yetişkin inkontinans ürünleri vb.

3 bölümümüzdeki tüm fabrikalarımız Alman TÜV SÜD Grubu ve SGS sertifikası ile ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi denetiminden geçmiş ve kapsamlı bir kalite yönetim sistemi ile donatılmıştır. Şangay'da, kalite standartlarına tam olarak uyan, QC ekibimiz var, bu da ürün kalitesini ve müşteri gereksinimlerini ve uluslararası standartları tam olarak karşılayan hizmetleri sağlayabilir.

Şangay merkezli, tüm ülkeye bakan ve dünyaya bakan Uneed Textile "Kalite ve Hizmet, Yaşam ve Gelecek" iş felsefesine bağlı kalıyor, giyim için yüksek kalitede ve hızlı “One-Stop” hizmetlerini sunuyor, güzellik temizliği, sağlık ve tıp endüstrisi. Değerlerimiz olarak “Minnettarlık, Saygı, Dürüstlük ve Karşılıklı yarar”, kurumsal vizyon açıklamalarımız olarak “Asırlık Bir Girişim ve Yüz Yıllık Bir Marka” yı, tüm zamanların birlikte çalışacağı zamanları yenileştirmeyi ve ilerlemekten asla vazgeçmiyoruz. daha iyi bir gelecek için müşterileri!

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
> 2006 ~ 2012 CEO'su Andy Sun, tela ve konfeksiyon sektöründe faaliyet gösterdi.

> 2012.11 Hongkong'da Honkong Kinrun Textile Limited'in Kuruluşu

> 2013.5 Şanghay'daki temsilcilik bürosunun kurulması

> 2013.12 Zhejiang eyaleti, Jiangsu Şanghay'da beş adet konfeksiyon aksesuar üssü kurunuz

> 2014.5 Yeni şirketin kurulması Shanghai Uneed Textile Co., Ltd

Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : SH-UNEED

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 8000,000-13,000,000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Sertifikalar